(+48) 228824488 info@phwit.pl

Zarządzanie barwą

Zarządzanie barwą


 

Procesy zarządzania kolorami są ważnymi narzędziami, które pozwalają na dokładne kontrolowanie i dopasowanie kolorów w różnych projektach. Proces ten zaczyna się od stworzenia profilu kolorów, który określa jakie kolory będą wyświetlane przez urządzenie wyjściowe, takie jak drukarka lub monitor.

Ogólnie rzecz biorąc, procesy zarządzania kolorami są niezbędne w dzisiejszym świecie cyfrowym, w którym kolory odgrywają kluczową rolę w projektowaniu i prezentacji różnych projektów. Dlatego warto poświęcić czas i wysiłek na naukę tych procesów, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty w pracy.

Monitory graficzne EIZO

Monitor graficzny EIZO

Monitory graficzne Eizo cieszą się nienaganną reputacją, dzięki innowacyjnej konstrukcji, jakości, a przede wszystkim dokładności wyświetlania barw. Eizo oferuje szeroki wybór monitorów, dzięki czemu każdy użytkownik może dopasować monitor do własnych potrzeb i budżetu. Począwszy od pracy z kolorem, takiej jak przetwarzanie obrazu, fotografia cyfrowa lub projektowanie graficzne, po edycję i ocenę wideo, Eizo ma właściwe rozwiązanie.

Wszystkie monitory Eizo posiadają 5-letnią gwarancję producenta.
Reprodukują 99% kolorów przestrzeni AdobeRGB oraz 99% kolorów ISOCoated

Zapoznaj się z pełną ofertą monitorów graficznych EIZO w naszym sklepie.

Monitory graficzne BenQ

Firma BenQ Powstała na korporacyjnej wizji „Bringing Enjoyment ‘N’ Quality to Life” (Wprowadzanie radości oraz jakości do życia). BenQ Corporation jest światowym liderem w dostarczaniu nowych technologii i rozwiązań zmierzających do podniesienia jakości i wzbogacenia każdego aspektu życia swoich klientów. Aby realizować tę wizję, firma skupia się na aspektach mających dzisiaj największe znaczenie dla klientów – styl życia, biznes, opieka medyczna oraz edukacja – mając nadzieję na poprawę jakości życia, efektywności pracy, opieki zdrowotnej oraz nauki. Takie cele wiążą się z produkcją szerokiej gamy, ukierunkowanych na potrzeby klientów oraz wyposażonych w najnowsze technologie profesjonalnych produktów takich jak projektory cyfrowe, monitory profesjonalne, interaktywne ekrany wielkoformatowe, urządzenia do pracy z obrazem, urządzenia przenośne oraz oświetlenie LED.

Zapoznaj się z pełną ofertą monitorów profesjonalnych BENQ w naszym sklepie

Wzorniki Pantone

PANTONE dla grafiki i druku – profesjonalne wzorniki dla ekspertów od koloru na całym świecie
PANTONE Plus Formula Guide i ColorBridge to ważne narzędzie dla drukarzy, projektantów, projektantów stron internetowych, architektów i przedstawicieli wszystkich zawodów, w których liczy się dokładne odwzorowanie koloru. Szeroka gama wachlarzowych wzorników kolorów, segregatorów z próbkami i urządzeń do próbkowania kolorów oraz oprogramowanie biblioteki kolorów umożliwia dostęp do rozległej gamy kolorów, które spełnią najsurowsze wymagania dotyczące kolorów.

Zapoznaj się z pełną ofertą wzorników kolorów Pantone w naszym sklepie: Wzorniki Pantone

Systemy kalibracji i profilowania firmy X-Rite

X-Rite i1Publish Pro 3Firma X-Rite oferuje szeroką gamę rozwiązań do zarządzania barwą, aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb drukarzy, grafików, projektantów, fotografów, kamerzystów, oraz edytorów na każdym poziomie zaawansowania, umożliwiając osiągnięcie poprawnych kolorów w całym obiegu pracy.

Wzorce ColorChecker stworzono z myślą o kontroli koloru już na początku sesji. Rozwiązania do kalibracji monitora upewnią Cię natomiast w przekonaniu, że barwy wyświetlane na ekranie są poprawne, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy podczas edycji. X-Rite oferuje również narzędzia do kalibracji drukarek, zapewniając powtarzalne wyniki za każdym razem. Jeśli poprawny kolor ma dla Ciebie znaczenie, wybierzesz X-Rite.

Zapoznaj się z pełną ofertą produktów firmy X-Rite w naszym sklepie: X-Rite