(+48 22) 882 44 88 info@phwit.pl

Rozwiązania do pracy z kolorem

Profesjonalne monitory EIZO do pracy z kolorem


Monitory graficzne Eizo cieszą się nienaganną reputacją, dzięki innowacyjnej konstrukcji, jakości, a przede wszystkim dokładności wyświetlania barw. Eizo oferuje szeroki wybór monitorów, dzięki czemu każdy użytkownik może dopasować monitor do własnych potrzeb i budżetu. Począwszy od pracy z kolorem, takiej jak przetwarzanie obrazu, fotografia cyfrowa lub projektowanie graficzne, po edycję i ocenę wideo, Eizo ma właściwe rozwiązanie. Wszystkie monitory Eizo posiadają 5-letnią gwarancję producenta.

EIZO

 

Zapoznaj się z pełną ofertą monitorów graficznych EIZO w naszym sklepie: Monitory graficzne EIZO

 

Monitory graficzne BENQ do pracy z grafiką, fotografią i filmem


Firma BenQ Powstała na korporacyjnej wizji „Bringing Enjoyment ‘N’ Quality to Life” (Wprowadzanie radości oraz jakości do życia). BenQ Corporation jest światowym liderem w dostarczaniu nowych technologii i rozwiązań zmierzających do podniesienia jakości i wzbogacenia każdego aspektu życia swoich klientów. Aby realizować tę wizję, firma skupia się na aspektach mających dzisiaj największe znaczenie dla klientów – styl życia, biznes, opieka medyczna oraz edukacja – mając nadzieję na poprawę jakości życia, efektywności pracy, opieki zdrowotnej oraz nauki. Takie cele wiążą się z produkcją szerokiej gamy, ukierunkowanych na potrzeby klientów oraz wyposażonych w najnowsze technologie profesjonalnych produktów takich jak projektory cyfrowe, monitory profesjonalne, interaktywne ekrany wielkoformatowe, urządzenia do pracy z obrazem, urządzenia przenośne oraz oświetlenie LED.

 

Zapoznaj się z pełną ofertą monitorów profesjonalnych BENQ w naszym sklepie: Monitory graficzne BENQ

 

h

Próbniki kolorystyczne Pantone


PANTONE dla grafiki i druku – profesjonalne wzorniki dla ekspertów od koloru na całym świecie
PANTONE Plus Formula Guide i ColorBridge to ważne narzędzie dla drukarzy, projektantów, projektantów stron internetowych, architektów i przedstawicieli wszystkich zawodów, w których liczy się dokładne odwzorowanie koloru. Szeroka gama wachlarzowych wzorników kolorów, segregatorów z próbkami i urządzeń do próbkowania kolorów oraz oprogramowanie biblioteki kolorów umożliwia dostęp do rozległej gamy kolorów, które spełnią najsurowsze wymagania dotyczące kolorów.

 

Pantone

 

Zapoznaj się z pełną ofertą wzorników kolorów Pantone w naszym sklepie: Wzorniki Pantone

 

Systemy kalibracji i profilowania firmy X-Rite


Firma X-Rite oferuje szeroką gamę rozwiązań do zarządzania barwą, aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb drukarzy, grafików, projektantów, fotografów, kamerzystów, oraz edytorów na każdym poziomie zaawansowania, umożliwiając osiągnięcie poprawnych kolorów w całym obiegu pracy.

Wzorce ColorChecker stworzono z myślą o kontroli koloru już na początku sesji. Rozwiązania do kalibracji monitora upewnią Cię natomiast w przekonaniu, że barwy wyświetlane na ekranie są poprawne, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy podczas edycji. X-Rite oferuje również narzędzia do kalibracji drukarek, zapewniając powtarzalne wyniki za każdym razem.

Jeśli poprawny kolor ma dla Ciebie znaczenie, wybierzesz X-Rite.

 

X-Rite

 

Zapoznaj się z pełną ofertą produktów firmy X-Rite w naszym sklepie: X-Rite

X-Rite eXact

Dane adresowe


Przedsiębiorstwo Handlowe WIT

03-194 Warszawa, ul. Konwaliowa 7

Tel.: (+48 22) 882 44 88

Fax.: (+48 22) 203 53 14

Godziny otwarcia: pn. – pt. 8:30 – 16:30

www.artykuly-poligraficzne.pl

Skontaktuj się z nami

8 + 6 =